Anma İlanı

Anma İlanı , vefat ilanı , kutlama ilanı ,  teşekkür ilanları gibi verilmesi gereken ilanlarınız için bizi tercih edebilirsiniz. Neden mi ? Şirketimiz   çalışkan ve disiplinli  elemanları ile sizlere ilanlarınızın yayımlanmasında yardımcı  olarak   haberdar olması gereken  herkesin  ölüm , doğum , kutlama gibi olaylar hakkında bilgilenmesi için  gerekli olan ilan işlemlerini gerçekleştirir.


Bizler için her şeyden önce gelen yüzde yüz müşteri memnuniyetidir  ve buna bağlı olarak sizlere  profesyonel bir hizmet sunmaktayız.  Hizmet vermek için  tecrübeli  personelleri ile birlik içerisinde çalışarak  herhangi bir sorun ve karışıklıkla karşılaşmamanız için en iyi  hizmeti sağlamaktayız.   Önceden vefat etmiş bir yakınınızın veya tanıdığınızın  ölüm yıldönümünden  kişilerin de  haberdar olmasını sağlamak için vereceğiniz anma ilanı işlerinizde sizler de gönül  rahatlığı ile şirketimizi tercih edebilirsiniz .


 
Birçok gazetede ilan verilmesini istediğiniz  haberler  için  personellerimiz ilanları yayınlar. En iyi hizmet  için  sizler de anma ilanı , vefat ilanı , hürriyet vefat ilanı   konusunda daha detaylı bilgi için  hemen bize ulaşabilirsiniz.
Copyright 2014 Tüm Hakları Saklıdır
Altun Reklam | Erka Sigorta | Gazete İlan | Hürriyet İlan | Hürriyet Vefat İlan

Web Tasarım